У Івано-Франківській Архиєпархії молились за дітей-сиріт

100_45948 листопада 2015 р. Б. в Україні відзначається "День молитви за дітей-сиріт". У зв’язку з цим у Івано-Франківській Архиєпархії молились за дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, неповносправних дітей-сиріт.

В цей день з ініціативи Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ, з благословення адміністратора парафії Воскресіння Христового, Архикатедрального і Митрополичого собору УГКЦ, м. Івано-Франківська мит. прот. Юрія Новіцького, у Катехитичному центрі, що знаходиться біля цього храму, диякон Ярослав Ілюк представив роботу Комісії з даними дітьми у проектах "Наставництво" та "Одна парафія – одна дитина".  

Розпочалось усе о 12:00 з Божественної Літургії, яку очолив ієрей Роман Влашин у співслужінні диякона Ярослава Ілюка. В часі Служби Божої усі молились окремими прошеннями на сугубій ектенії за усіх дітей-сиріт нашої України, а вкінці помолились окремої молитву в даному наміренні. Відтак диякон Ярослав представив дані проекти пояснивши їх ціль, мету та завдання.

Закінчився захід запитаннями та відповідями, які звучали від присутніх і запрошення до співпраці усіх небайдужих до долі цих дітей подавши відповідні друковані матеріали та контакти.

диякон Ярослав Ілюк,

відповідальний за проект

"Одна парафія – одна дитина"

Комісії у справах родини

Івано-Франківської Архиєпархії 

100_4594100_4566100_4597

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *