У Івано-Франківську створено осередок всеураїнського молодіжного руху “Справжня любов чекає”

Jpeg19 травня о 17.00 в Катехитичному центрі, що при Архикатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, м. Івано-Франківська, Комісія у справах родини зустрічала дорогого гостя – протоієрея Олега Кобеля, священика Стрийської єпархії УГКЦ, засновника всеукраїнського молодіжного руху «Справжня любов чекає». 

З привітальним словом та представленням доповідача до усіх присутніх  звернувся ієрей Юрій Прилепський, заступник голови Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.      

Опісля отець Олег розповів про початкові, вже історичні, етапи створення даного руху в Україні, описав його ціль, завдання, ділився набутим досвідом.     

На зустрічі били присутні різні молодіжні християнські спільноти з м. Калуша, м. Снятина, із с. Радчі, з м. Івано-Франківська; також батьки, педагоги та священики.

По закінченні зустрічі всі присутні мали можливість дати запитання отцю Олегу й отримати вичерпні відповіді, бо тема дошлюбної чистоти для підлітків та молоді була і є завжди цікавою.

В кінці ієрей Василь Чорній, голова Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії подякував отцю Олегу Кобелю за представлення руху «Справжня любов чекає», а також ієрею Володимиру Містерману, який ініціював даний захід, бажаючи плідної та Богом благословенної праці, а також запевнив, що Комісія у справах родини із свого боку буде цей рух підтримувати та активно популяризувати в Івано-Франківській Архиєпархії.

         Закінчився захід спільною фотографією.

JpegJpeg

 

Дивись відео ТУТ

 

ієрей Василь Чорній

голова Комісії у справах родини

Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *