У Всесвітній день суспільних комунікацій Папа пропонує подумати про… сім’ю

mic-co«Комунікувати сім’ю, як упривілейоване середовище зустрічі в безкорисливій любові», —  такою є тема 49-го Всесвітнього дня суспільних комунікацій. 

 У коментарі Папської Ради суспільних комунікацій читаємо, що обрана тема є продовженням роздумів, розпочатих попереднього року, коли Святіший Отець запропонував замислитися над комунікацією, яка служить справжній культурі зустрічі, беручи до уваги контекст головної теми двох наступних Синодів, тобто, сім’ю. 

 Щоденні новини розповідають нам про труднощі, яких сьогодні зазнає сім’я, а культурні зміни не завжди допомагають зрозуміти добро, яким є родина. То як зраненій і розчарованій людині донести, що любов між чоловіком і жінкою є чимось прекрасним? Як допомогти дітям відчути, що вони є цінним даром? Яким чином розпалити серця, зранені розчаруванням у любові? Як говорити про сім’ю, як про перше й найважливіше середовище, в якому досвідчуємо красу життя, радість любові, безкорисливість дару, утіху прощення? 

 Як бачимо, Церква повинна знову і знову вчитися розповідати про те, що сім’я — це великий, добрий і прекрасний дар. Вона покликана знайти способи для того, щоб донести до всіх, що безкорисливість подружньої любові наближає людей до Бога, а тому є високим завданням. Саме до цього і спонукає запропонована тема Всесвітнього дня суспільних комунікацій, який Церква щороку відзначає в неділю перед П’ятидесятницею. 

 Згідно з прийнятим звичаєм, тему на черговий Всесвітній день суспільних комунікацій у Ватикані оприлюднюють 29 вересня, в день літургійного спомину святого архангела Гавриїла, Небесного покровителя працівників телекомунікаційної сфери. А відповідне послання Папи буде оприлюднене 24 січня, в день літургійного спомину покровителя католицьких журналістів та письменників святого Франциска Сальського. Сам же День суспільних комунікацій 2015 року відзначатиметься 17 травня. CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *