В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ГОТУЮТЬ НАСТАВНИКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ

thumb-thumb_107334_news_v-edc6edfb08ead7b88099cff00df3827eНаставник для дитини-сироти. Таку ініціативу впроваджує Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

Упродовж кількох місяців шукали добровольців, проводили навчання, і тільки зараз готові до впровадження проекту, інформує Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії з посиланням на ОДТРК «Карпати».

Наставництво для дітей-сиріт декілька років успішно відбувається у Львові. Естафету добрих справ підтримали у  Червонограді, Дрогобичі, а тепер й в Івано-Франківську при Архикатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ.

"Наставник – це добрий друг, який має стати для дитини орієнтиром в житті. Наразі 12 людей пройшли вишкіл і готові вже працювати з дітьми", – розповідає відповідальний за проект “Наставництво” в обласному центрі, диякон Ярослав Ілюк.

Організатори повідомляють, що згодом набиратимуть ще одну групу наставників.  Діти потребують таких приятелів як добрий приклад, водночас це шанс для них отримати надійну підтримку в життєвих труднощах.

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *