В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ПРОЙШОВ МАРШ МИРУ

1 січня 2015 р. в рамках відзначення Міжнародного дня миру з ініціативи Спільноти Святого Егідія в понад 800 містах світу пройшов традиційний Марш миру.

В Івано-Франківську ця акція вперше відбулася за підтримки міської ради. На віче заходу до мешканців міста звернулися голова Комісії у справах родини Івано-Франківської архієпархії УГКЦ о. Василь Чорній, духівник Спільноти Святого Егідія о. Ярослав Рохман, перший заступник начальника Головного управління юстиції в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук та начальник відділу сім’ї та гендерної політики управління у справах сім'ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Ірина Рохман.

Ключовою думкою всіх виступів було переконання, що мир – це не обов’язково щось грандіозне, це наш щоденний вибір. Мир народжується в доброзичливому ставленні до ближніх, у взаєморозумінні й злагоді в сім’ї, у толерантності щодо людей різних соціальних статусів, національностей, віросповідань. Заклик до миру в усьому світі підтримала талановита молодь нашого міста – Діана Бігун (піснею) та Олександр Букатюк (поетичним словом).

ОпіслявічевсінебайдужісимволічноюходоюрушилидоАрхікатедральногособорутримаючиплакатизназвамикраїнірегіонів,детриваютьвійськовідіїУ серці нашого християнського міста відбулася Молитва за мир, під час якої згадали Афганістан, Єгипет, Ізраїль, Ірак, Колумбію, Нігерію, Пакистан, Сирію, Україну та інші країни (усього 29).

На завершення запалили свічі – як знак вшанування пам’яті жертв насильства, а також як символ надії, що наступного року перелік країн, охоплених війною, буде значно коротший, зокрема зникне назва нашої держави.

Квінтесенцією цьогорічної Молитви за мир стали слова Папи Франциска, виголошені на площі Святого Петра у Ватикані, про те, що мир завжди можливий, і ми завжди повиннійого шукати, при цьому пам’ятаючи, що джерелом миру є молитва.

Пресслужба Івано- Франківської архієпархії УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *