В Погоні відбувся Перший з’їзд чоловіків

Сьогодні, 24 липня відбувся Перший з’їзд чоловіків до Цариці Покуття в Погоні.

Десятки чоловіків Івано-Франківської Архієпархії прибули до Погоні, щоб спільно помолитися та надихнутися прикладом святого Йосифа, як доброго чоловіка і батька.

Розпочався з’їзд з молебню до св. Йосифа та науки: «Св. Йосиф приклад чоловіка і батька».

Як зауважив під час розважання о. Йосафат, святий Йосиф був звичайним теслею, але він є прикладом, яким має бути чоловік.

«Завдання чоловіка полегшити життя своїй родині та оточуючим, бути доброю людиною, добрим чоловіком і батьком. Що святий Йосиф може сказати нам, сучасним чоловікам? Святий Йосиф – добра людина. Він був людиною убогою, але багатою і щедрою духом. Його багатством стає Марія і Ісус. Що робить людину доброю? Те, що в складних моментах життя, вона молиться і шукає Божої волі. Чоловік, який сяде біля телевізора чи чарки – не буде добрим. Добрий, мудрий чоловік шукає Господа. Друге, святий Йосиф – добрий чоловік для дружини. Він вчить нас мовчки переживати важкі миті життя і приймати виважені рішення, щоб не нашкодити і не зламати те, що має. Третє – святий Йосиф є добрим батьком. Діти дуже щасливі, коли мають такого тата, який чуває, молиться і оберігає. Який вчить їх працювати і показує власний добрий приклад», – каже о. Йосафат.

Опісля священники відслужили Божественну Літургію. По її завершенні, присутнім представили спільноту «Лицарі Колумба».

За словами голови Комісії у справах родин і мирян Івано-Франківської Архиєпархії о.Юрія Прилепського, у нашій церкві є багато спільнот: жіночі, молодіжні, родинні, а от чоловічих об’єднань бракує. Тож потрібно, щоб такі спільноти чоловіків, як «Лицарі Колумба», були у кожній парафії.

Своєю чергою один з «Лицарів Колумба» пан Мирослав Мазур, зауважив, що спільнота в Україні діє з 2001 року.

«Спільнота займається тим, чим чоловіки можуть займатися при парафії: допомагають бідним, знедоленим, співпарафіянам, отцю своєю фізичною працею. Також «Лицарі» допомагають один одному в потребі. Я завжди знаю, що якщо трапиться якась біда, я можу покластися на своїх братів у спільноті»,- каже пан Мирослав.

Завершився з’їзд спільною вечерею.

  • Іванна Габльовська
  • для Комісії у справах родини і мирян
  • Івано-Франківської архієпархії УГКЦ
Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *