Вагітну християнку з Судану, засуджену до страти, здав поліції брат

6676009721Цілий світ облетіли новини про Меріам Ібрагім — молоду вагітну суданку, яку засудили до 100 ударів батогом і повішення за нібито-відступництво від ісламу. Тепер же виявилося, що тим, хто заявив на неї в поліцію, був її брат.

Жінка, яка не бажала і не бажає надалі зректися Христа, наголошувала під час судового процесу, що вона не покинула іслам, бо ніколи мусульманкою не була. Мати-християнка виховала її у своїй вірі, оскільки батько-мусульманин покинув сім’ю, коли дівчинці було шість років. Суд відкинув ці аргументи і видав вирок смертної кари.

В ув’язненні Меріам народила другу дитину, дівчинку, яку назвали Майя. Інформація, що молоду матір можуть звільнити з в’язниці на два роки, аби вона вигодувала дитину й тільки потім прийняла покарання, виявилася неправильною.

Однак триває натиск світової публічної думки, щоби переслідувану звільнили. Про це старається також її чоловік, який навіть на своєму інвалідному візку «оббиває пороги». Чоловік Меріам — громадянин США, тому інформаційна кампанія не полишила цієї не винятково «внутрішньодержавної» справи, яких у Судані, на жаль, дуже багато.

Тим часом американський телеканал CNN поспілкувався з братом ув’язненої. Аль Самані Аль Хаді заявив, що то він доніс властям на сестру.

— Або вона повернеться до ісламської віри і в обійми сім’ї, або має відбутися екзекуція, — підкреслив він.

Висловлювання брата арештованої підтверджує думку тих, хто вважає Меріам жертвою сімейних чвар. CREDO

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *