Вчені знайшли спосіб змусити дітей їсти овочі та фрукти

rebenlk-i-ovoschiАмериканські вчені з Корнельського Університету знайшли простий спосіб змусити школярів їсти більше свіжих продуктів, дозволяючи їм гуляти до обіду, а не після. Дослідження показало, що коли діти гуляли до обіду, вони їли на 54% більше фруктів і овочів. 

 Традиційно в більшості шкіл відразу ж після обіду діти вирушають на прогулянку, тому вони поспішають швидше з'їсти всю їжу і піти гуляти на свіжому повітрі. В результаті овочі та фрукти, що відносяться, на думку дітей, до найменш смачних продуктів, залишаються на тарілці.

 У ході експерименту дітей 6-12 років годували обідом після прогулянки. Результати показали, що в даному випадку діти залишали значно менше їжі на тарілках, так як були задоволеними, злегка втомленими і нікуди не поспішали. Новий тип харчування на 54% підвищив споживання овочів і фруктів, а 45% дітей вперше почали їсти дані продукти в школі.

 Фахівці відзначають, що діти, які дотримуються здорового харчування, в тому числі вживають у великій кількості фрукти та овочі, показують кращі результати в тестах, ніж діти, які їдять менше фруктів і овочів.

mama-tato.com.ua

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *