Великий подарунок від Святого Миколая отримали неповносправні діти з м. Долини

100_489717 грудня 2015 р. Б. ієрей Юрій Прилепський – заступник голови Комісії у справах родини Івано-Франкіської Архиєпархії УГКЦ відвідав неповносправних дітей м. Долині.

 

Там, на запрошення п. Надії Дмитрівни Пелехан – директора центру для дітей-інвалідів, що діє завдяки Міжнародному благодійному фонду інвалідів "НАДІЯ Є", о. Юрій освятив ліфт, яким відтепер діти зможуть підніматись кожного дня до даного центру на другий поверх: "Сьогодні є освячений цей ліфт. Кожного дня Ви, піднімаючись на руках батьків, проходили ніби Хресну Дорогу. Як колись Ісус Христос отримав допомогу в несенні хреста в особі Симона Киринейця так сьогодні цей центр в особі жертводавців з Німеччини отримує допомогу у вигляді цього ліфта. Хресна дорога не завершена, але від сьогодні вона стає легшою", – сказав отець.

Участь в даному заході взяли п. Кремер Гольгер – представник посольста Німеччини в Україні, представники районної та міської влади, жертводавці та меценати, батьки та гості. Закінчилось дійством концертом, який для присутніх влаштували самі діти.

диякон Ярослав Ілюк

100_4897100_4911 100_4922 100_4914

 

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *