ВІДБУЛАСЬ ЩОРІЧНА ПРОЩА РОДИН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ ДО МАТЕРІ БОЖОЇ ПРОСЛАВЛЕНОЇ В МАРІЯМПІЛЬСЬКІЙ ЧУДОТВОРНІЙ ІКОНІ

IMG_0502З благословення Високопреосвященішого Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського – Кир Володимира (Війтишина), 27-28 червня 2015 р. Б. у с. Маріямпіль, Галицького протопресвітеріату, Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбулася щорічна, піша проща родин. Організаторами даної прощі виступили Комісія у справах родин Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

 

Усіх учасників на прощі чекала дуже насичена молитовно – євангелізаційна та духовно-пісенна програма. Розпочалась проща Святою Літургією в храмі Різдва Христового в м. Галичі 27 червня о 10 годині, звідки прочани вирушили пішою прощею до Маріямполя, де було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці. Опісля проведено святкову академію з нагоди відзначення року Митрополита Андрея Шептицького в нашій Церкві. Далі для прочан слідувала духовно – молитовна програма: Вечірня, Духовні пісні, співана Вервиця в поході зі свічками з Чудотворним образом Пресвятої Богородиці, в часі якої вірні спільно молилися за мир в Україні та світі, перемогу над нашим ворогом як зовнішнім так і ворогом нашої душі та за оздоровлення наших родин.

Завершилася проща Архиєрейською Божественною Літургією, яку 28 червня очолив Преосвященний владика – Кир Йосафат Мощич. Разом з владикою співслужило духовенство Івано-Франківської Архієпархії, котрі прибули на прощу зі своїми парафіянами. В часі Архієрейської Літургії Преосвященний владика виголосив проповідь, наголошуючи на важливості та місії християнської родини в Церкві та Суспільстві.

На завершення відбулось складання урочистої присяги і запис всіх охочих у «Золоту книгу тверезості».

В прощі взяли участь чисельна кількість сімей, родин, студенської молоді. Серед присутніх, були також представники обласної та міської влади Івано-Франківська. Кожний учасник повернувся до свого дому із приємними враженнями, молитовним настроєм та духовним піднесенням. 

IMG_0484IMG_0487IMG_0494IMG_0490

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *