Відбулась зустріч голів Комісії УГКЦ у справах родини в Свято-Успенській Унівській Лаврі.

Зустріч голів Комісії УГКЦ у справах родини та її прихильників цього разу відбулась з 13 по 15 вересня, у місці, яке є джерелом спокою та умиротворення для багатьох вірних, Святоуспенській Унівській Лаврі. У цьому часі учасники зустрічі мали нагоду зустрітись із Преосвященнішим владикою Михаїлом, єпископом Сокальсько-Жовківським, який в своєму слові промовив: «Будьмо мудрими та відкритими на план Творця, щоб наші сім`ї,  змогли бути чутливими до Божої любові і спілкуючись між собою відчували Його постійний супровід». Ці слова стали гарним вступом до групи семінарів, яка відбувалась у наступні дні, на тему «Спілкування у подружжі». Тренерами були подружжя Олег та Оля Воробойові. Вони змогли донести до всіх присутніх, важливість правильного спілкування у подружньому житті, розповіли про власні виклики і методи боротьби з ними. Говорили про позитивний підхід до кризи у стосунках, чому в сім’ях виникають маніпуляції і що з ними робити.

Декілька чудових думок від наших тренерів:

Важливі не тільки слова

Є багато досліджень, які говорять про важливість невербальної комунікації. Це жести, міміка, тон голосу і навіть наші маленькі вчинки (поцілунки, обійми тощо). Такі речі іноді промовляють сильніше за слова. І якщо Ви кажете “я люблю тебе” нейтральним або навіть роздратованим тоном, то не дивуйтеся, що ваш подруг може це сприйняти як “ти мені байдужий” або “відчепись!”.

Зрозумій, а тоді шукай розуміння

Це “золоте” правило, яке сформулював Стівен Кові, у тому чи іншому вигляді можна знайти в багатьох джерелах починаючи від Біблії. У подружжі ми часто нарікаємо, що інша сторона мене “не розуміє”. І ми починаємо “продавлювати” нашу точку зору. Але такий підхід призводить лише до конфліктів і протистояння. Чи є інший шлях? Замість цього можна спитати себе “як я можу краще зрозуміти свого подруга?” І коли наш подруг відчує, що його розуміють, він захоче зрозуміти нас.

Також відбулось засідання голів комісії УГКЦ у справах родини, яке очолив Преосвященніший владика Дмитро (Григорак), єпископ призначений синодом відповідальним за родини. Були обговорені  робочі моменти діяльності комісії і сучасні виклики для християнського подружжя, складено план подальшої праці.

На завершення о.д-р Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родини, у своїй проповіді сказав такі важливі Богом натхненні слова: «Народ був спраглий і він хотів все більше і більше, і сьогодні на запитання «Що ми маємо робити?» Господь відповідає кажучи «Дайте Ви їм їсти!», саме в цьому і полягає сенс нашої праці! Цей шлях безумовно не є легким, бо потрібно знайти і принести до Христа а тоді розділити між усіма потребуючими.»

Комісія УГКЦ у справах родини

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *