ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗБОРИ ПРОТОПРЕСВІТЕРІВ АРХІЄПАРХІЇ

У вівторок, 4 червня, в Івано-Франківському Архієпархіальному управлінні відбулися збори протопресвітерів. Очолив засідання Митрополит Володимир.

Після спільної молитви та реєстрації учасників до присутніх звернувся п. Андрій Левкович – Президент Торгово-Промислової палати, який повідомив про стан будівництва та ремонту доріг в Івано-Франківській області.

Опісля п. Надія Павлюк – начальник головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області представила основні аспекти пенсійної реформи в Україні, а її заступник, п. Руслан Максимович Берчак більш детально розповів про самі кроки реформи, та як діяти в тій чи іншій ситуації.

З духовним словом звернувся прот. Петро Скрипник – декан Тисменецький, котрий заохотив роздумати про духовно-патріотичне відродження.

Відтак Владика Володимир повідомив про проведення Митрополичого Синоду Івано-Франківської Митрополії, який став історичною подією, адже був вперше скликаний даний Синод єпископів.

Після чого о. Роман Дзюбак анонсував проведення прощі до Маріамполя, та закликав усіх активно долучитися.

Згодом с. Юліана Дзюбата розповіла про конкурс «Пісня серця», на якому 1 і 2 місце зайняли діти з Івано-Франківської Архієпархії. 

Пізніше о. Юрій Прилепський представив звіт діяльності комісії у справах родини поділивши його на два піврчіння, перше, що минуло і друге, що чекає.Священнослужитель також оголосив про майбутні заходи: 23 червня – проща родин до чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос (детальніша інформація на сайті комісії у справах родини); 15 вересня – форум сімей, у місяці жовтні та листопаді відбудуться реколекції для родин, їмостей, священичих сімей і т.д.

Отець Іван-Павло Сеньків представив звіт діяльності місійного відділу Івано-Франківської Архієпархії.

Згодом о. Віталій Максимів детально розповів про медичну реформу в Україні, а також як вплине чинне законодавство на діяльність Лікувально-діагностичного центру Святого Луки.

Під кінець Митрополит Володимир  привітав священиків, які відзначають ювілеї в місяці квітні.

Наступні збори – 3 липня 2018 року.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *