ВЛАДИКА ЙОСАФАТ ЗУСТРІВСЯ З ГОЛОВАМИ АРХІЄПАРХІАЛЬНИХ КОМІСІЙ

10 листопада у приміщенні Івано-Франківського Архієпархіального управління відбулося засідання Голів комісій Архієпархії. Очолив зустріч Єпископ-помічник Івано-Франківський Преосвященний Владик Йосафат Мощич.

В ході зустрічі Владика повідомив про план заходів на 2017 р., який для нашої Архієпархії є визначним, адже відбудеться урочисте відзначення 5-ї річниці заснування Івано-Франківської Митрополії; 150-річчя з дня народження Блаженного Священномученика Григорія Хомишина та 100-річчя з дня народження блаженної пам'яті Владики Софрона Дмитерка. В зв’язку з цим кожна Комісія підготувала свій план діяльності на наступний рік, враховуючи важливі дати нашої Архієпархії.

Серед іншого, кожен присутній мав нагоду поділитись тими заходами, які вдалось провести в Ювілейний Рік Божого Милосердя, що минає. Також Владика Йосафат розповів про нові напрацювання в стратегії розвитку УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з Живим Христом» та заохотив, щоб праця Комісій була завжди відкритою до людей та одна до одної.

Прес-служба Архієпархі

їypbcewgpfj4p5nkwn_attw

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *