Вибрала аборт заради кар’єри, але…

gfh5678lhm0Британська модель Джозі Каннінгем заявила, що зробить аборт, аби могти взяти участь у черговому британському варіанті «Великого брата». Однак в останню мить змінила думку. Чому?

— Цього року я не хочу мати дитини. Я доб’юся слави, — ще недавно публічно казала 24-річна Джозі, яка вже має двох дітей. Модель заявила, що вона на четвертому місяці чергової вагітності, але перерве її, щоб могти робити кар’єру на телебаченні. Жінка вже їхала в таксі до абортної клініки, але справа до убивства дитини не дійшла.

— Я просто не могла цього зробити, — хлипала Джозі. — Я справді думала, що зможу, але ні. 24 годинами раніше я відчула, як дитина б’ється всередині, і не могла викинути цього з голови. Я вже забула, що це за відчуття. Це було чарівне. Це було так, ніби дитя казало мені, щоб не усувати його, — розповіла Джозі.

— Я їхала в таксі до клініки й почувалася фізично хворою. Мене трусило. Коли водій сказав мені, що вже недалеко, я вибухнула плачем. Хотіла вискочити з авто і втекти. Тримала руки на животі і міцно відчувала, що не можу дозволити, щоб у мене відібрали цю дитину, — зізналася британська модель. CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *