ВЖЕ ПІВСТОЛІТТЯ У РОДИНИ НА ВЕРХОВИНЩИНІ НАРОДЖУЮТЬСЯ БЛИЗНЮКИ

68533589Народженням двійні зараз нікого не здивуєш. Але історію, котра розпочалась у родині Крамаруків з Верховини ще у далекому 1961 році можна віднести до унікальних випадків.

7 серпня 1961 року лелека приніс у сім’ю Крамаруків, Василя і Ганни, подвійне щастя: народилися близнята – Марта і Анна. Остання, на жаль, померла при пологах, інформує сайт міста Верховини.

Рівно через сім років, того ж таки 7 серпня 1968 року Господь нагороджує Крамаруків ще однією двійнею. На світ з’явилися два хлопчики-близнюки: Ігор і Василь. 

Так сталось, що Ганна Онуфріївна у 1978 році залишилась без чоловіка, але змогла дати трьом дітям добру путівку у життя. Усі діти зараз одружені, мають сім’ї, збудували власні помешкання. 

Найстарша – Марта із чоловіком Олексієм Харуком, у якого є теж дві сестри-близниці Оксана і Світлана (проживають у Москві і Верхньому Ясенові), виховують Мирослава і Людмилу. У Ігоря Крамарука з дружиною Ольгою (мешкають у Верховині разом із мамою) – дівчата: Євгенія та Анна-Марія. 

Василь одружився на дівчині Богдані Зуб’юк із присілку Грабовець, що в Ільцях. Бог теж не оминув подружжя, подарувавши двох люблячих донечок – Тетяну і Олександру.

Тепер далі. Тетяна вийшла заміж у 2009 році за файного леґіня Богдана Боцвінка із Верхнього Ясенова. "Оту справу", як кажуть гуцули, подружжя не стало відкладати у довгу скриню, тож незабаром прийшли на світ донечки Евеліна, а через чотири роки – і Еделіна – мамині помічниці. Очевидно, Богдан захотів ще й собі в майбутньому помочі: думав третьою дитиною точно буде хлопчик. Але…

8 вересня цього року пологовий відділ Верховинської ЦРЛ переповнили перші крики знову (!) близнюків. "Таню, у тебе двійко дівчаток!", – промовила лікар-гінеколог Марія Германюк.

Серафима і Юстина, так назвали батьки дівчат, які готуються до таїнства церковного хрещення, котре відбудеться у наступну неділю.
Та це ще не все.

9 жовтня син Олексія і Марти Харуків, Мирослав, одружується на Ірині з Івано-Франківська. У цій урочистій події не було б нічого дивного, якби не брати до уваги той факт, що мати молодої – Любов – теж із близнюків. У Миросевої майбутньої тещі є сестра Ольга, подібна до неї, як крапля води.

Фіртка

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *