ЄПИСКОПИ АВСТРАЛІЇ ПРО ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІД ПОРНОГРАФІЇ

Діти мають право бути дітьми, далеко від шкоди, до якої може призвести порнографія. Про це каже єпископ Петер Ендрю Коменсолі, член комісії єпископату Австралії у справах сім'ї, молоді та життя. На зустрічі з місцевим комітетом сенату у справах довкілля та комунікацій він чітко наголосив, що наражання дітей на контакт з порнографією є формою насильства.

Ординарій єпархії Брокен Бей нагадав, що історія Церкви в цій країні відзначена ганебними випадками жорстокого поводження з дітьми. Цей болісний досвід багатьох жертв цих подій сьогодні схиляє до особливої турботи про те, щоб більше не відбувалося жодних форм насильства щодо неповнолітніх. Він вважає, що збільшення доступу до порнографії є однією з них.

«Ми живемо в культурі, невід'ємною частиною якої стала порнографія – сказав єпископ Коменсолі. – Ми маємо справу з дуже частим використанням сексуальних образів в рекламі, музичних кліпах і комп'ютерних іграх». Австралійський єпископ додав, що багато з них досягають безпосередньо дітей, також завдяки легкому доступу через мобільні пристрої.

Згідно з дослідженням, проведеним в Австралії, в понад 40 відсотків дітей у віці від 11 до 13 років, які мали справу з порнографічним матеріалом, вже можна побачити серйозні наслідки, особливо в суспільних взаєминах. Підлітки, що мають справу з порнографією, є більш уразливими до сексуального насильства. Таким чином, як зазначив єпископ Коменсолі, «австралійське суспільство повинно вжити заходів, щоб захистити дітей від такого зла».

Місцева Церква сподівається розширити освіту в цій галузі, а також реалізувати більш безпечну систему доступу до Інтернету для неповнолітніх.

Джерело: Католицький інформаційний оглядач

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *