За час пандемії у 2020 році зроблено 42,6 мільйонів абортів – ВООЗ

У 2020 році здійснено абортів більше ніж у 2019. Минулого року здійснено понад 42, 6 мільйона абортів, а у 2019 було 42,3 мільйона убитих немовлят. Статистика абортів значно перевищила загальну кількість людей, які загинули внаслідок інших різних причин смерті.

За даними, зібраними довідковим веб-сайтом Worldometer, який відстежує статистичні дані про стан здоров’я населення світу, використання ресурсів та смертність у режимі реального часу, щорічно у всьому світі робиться понад 40 мільйонів абортів, передає сайт “Всеукраїнський Собор” з посиланням на christianpost.com.

Веб-сайт містить статистичну інформацію про аборти, яку надає Світова організація охорони здоров’я. Ресурс повідомляє, що у 2020 році у всьому світі було здійснено понад 42,6 мільйона абортів.

Для порівняння, вірусні хвороби в 2020 році вбили понад 13 мільйонів людей у всьому світі. Близько 8,2 мільйона людей у всьому світі втратили життя від раку, майже 5,1 мільйона та 2,5 мільйона людей відповідно померли внаслідок куріння та алкоголю.

За даними Університету Джона Хопкінса, від коронавірусу в 2020 році померло понад 1,8 мільйона людей.

Загальна кількість смертей від хвороб у світі у 2020 році, за винятком абортів, становила майже 59 мільйонів. Але якби аборти вважали причиною смерті, а не просто статистикою, загальна кількість загиблих у 2020 р. зросла б до понад 100 мільйонів.

Джерело

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *