За публічну рекламу порнографії у Польщі саджатимуть на строк до 15 років

13123284695664031Сенат Польщі 20 березня ухвалив поправки до Кримінального кодексу, згідно з якими реклама і просування порнографічного матеріалу без ефективних засобів захисту будуть заборонені.

За внесення такої зміни виступило товариство «Твоя Справа» і десятки тисяч людей, які брали участь в акції товариства. Організація заявляє, що буде послідовно передавати в прокуратуру повідомлення про осіб, що порушують новий закон, щойно він вступить в силу.

У січні 2014 товариство «Твоя Справа» організувало акцію протесту споживачів у відповідь на практику деяких рекламних фірм, які розміщували рекламу порнографічного порталу в публічному місці. За дослідженнями фірми PBI («Польське дослідження інтернету») оцінюється, що тільки у вересні 2013 року, сайт відвідали понад 140 дітей у віці з 7 до 14 років. Кілька десятків тисяч поляків відправили листи міністру справедливості Мареку Бернацькому і депутату Вітольду Пахлу, голові парламентської комісії з кодифікації. Міністерство вирішило запропонувати внесення відповідних змін до Кримінального кодексу. Ці зміни були потім майже одноголосно схвалені Сеймом і Сенатом.

Згідно зі змінами, які майже одноголосно ухвалили сейм і сенат, відтепер ті, «хто займається рекламою або просуванням діяльності, що полягає у поширенні порнографічних матеріалів таким чином, який надає можливість ознайомитися з ними неповнолітнім до 15 років, підлягає покаранню у вигляді позбавлення волі строком до трьох років». CREDO

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *