Занадто багато розмов про розлучених, – Глава єпископату Франції

985815_rozwod091008_hp02201_7Французькі єпископи незадоволені церковною дискусією перед Синодом Єпископів щодо сім'ї. Занадто багато уваги, на їхню думку, у ній приділяють становищу розлучених, що не живуть у сакраментальному союзі.

Про це в інтерв'ю Радіо Ватикану сказав Глава Єпископату Франції Архиєпископ Жорж Поінтер.

«Це важливе питання у сучасному суспільстві. Однак воно не може приховати послання, яким є життя багатьох пар, що переживають свій шлюб у всій красі та відчувають від цього щастя, – сказав Архиєпископ Поінтер.

«На наш погляд, – сказав глава Єпископату Франції, – дуже важливим є позитивне послання про шлюб. Дають його якраз ті пари, християнські родини, які демонструють, що щастя випливає з стабільних відносин, відкритості на життя, виховання дітей, зберігання вірності. Це дійсно те щастя, яке зцілює життя людини і якого хотів для нас Бог. Тому, найперше, ми повинні дати позитивний сигнал, а не зупинятися на тому, що, без сумніву, складне, становить інтерес, а також потребує розв’язання. Розв’язання і так, ймовірно, не відповідатиме тому, яким його хотіли б люди. Це не означає, що ми забуваємо про пастирську турботу про тих, хто відчуває труднощі. Ми не хочемо, однак, щоб це питання домінувало у дебатах і щоб забували про багатство життя християнського шлюбу». Католицький інформаційний оглядач

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *