ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ

За дорученням Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина у вівторок, 12 грудня, у приміщенні конференц-залу Архієпархіального управління відбулося засідання Голів Комісій Курії Архієпархії під головуванням митр. прот. Олега Каськіва – синкела у справах духовенства та священичих родин. 

На початку зустрічі, о. Олег від імені Владики Володимира, висловив вдячність усім працівникам архієпархіальних Комісій за їх ревне та жертовне служіння, яке було звершене для добра і користі Церкви у цьому році, що минає і закликав до ще більш тіснішої і глибшої співпраці у майбутньому. Отець Олег також поділився враженнями та напрацюваннями цьогорічної зустрічі єпархіальних координаторів Стратегії розвитку УГКЦ'2020, яка відбулась у Мадриді (Іспанія).

Пізніше, в ході робочої зустрічі було розглянуто ряд питань питання. Серед них представлено план праці «робочої групи по стратегії УГКЦ до 2020 року», обговорено плани архієпархіальних комісій на 2018 рік.

Працівники ознайомились з проектами Патріарших Комісій на 2018 рік, які братимуть до уваги у процесі своєї роботи. Окрім того, кожен зможе представити свою працю та обговорити важливі для його комісії питання на зборах протопресвітерів, які будуть у наступному році.

На завершення до слова запросили о. Івана Стефурака, який тепер виконує обов’язки заступника головного редактора часопису «Нова Зоря». Отець, серед іншого, зазначив, що у своїй діяльності газета завжди відкрита до публікацій з праці комісій та заохотив Голів активно дописувати до Архієпархіального часопису.

Завершились збори спільним фото, після якого о. Олег ще раз заохотив працівників до плідної праці у новому році Божому.

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *