Жива Internet-зустріч із о. Богданом Тимчишиним на тему “Криза сім’ї в сучасному світі?”

tymchyshyn30 жовтня 2014 року о 19:00 розпочнеться Жива Internet-зустріч з головою Комісії у справах родини УГКЦ отцем Богданом Тимчишиним на тему "Криза сім'ї в сучасному світі?". Нагадуємо, що Ви можете задати запитання, що стосуються цієї теми.

Більшість сімей в Україні розпадається. Більшість дітей росте в неповних сім’ях, не маючи прикладу доброї родини. Повна свобода в діях, жодних обмежень, жодних умовностей – головний критерій "сімейного щастя" сучасної людини.

 А що каже з цього приводу Церква? Папа Франциск скликав надзвичайну сесію Папського Синоду, щоб обговорити виклики сучасної сім'ї, а також виклики, які постають перед Церквою в цій царині. Дехто говорив, що Церква готова до революційних зрушень, до того щоб іти назустріч "світові". Чи це так? Про що насправді говорилося на Папському Синоді? Що діється із сучасною сім’єю? Як Церква дивиться на подружнє життя? Ці, а також Ваші запитання адресуємо о. Богдану Тимчишину, голові Комісії у справах родини Української Греко-Католицької Церкви в рамках проекту "Живі Інтернет-зустрічі".

 Живі Інтернет-зустрічі – спільний проект Живого телебачення та Комісії у справах молоді УГКЦ. Мета проекту: дати відповіді на найбільш актуальні питання, що турбують сучасну молоду людину. Ми запрошуємо до студії цікавих співрозмовників для обговорення актуальних питань у прямому ефірі. Кожен може через сайт ДивенСвіт поставити своє запитання гостю студії до ефіру або під час програми.

Довідка

 Отець Богдан Тимчишин – доктор богослов’я, голова Комісії у справах родини УГКЦ.

 Від 1996 до 2001 року навчався у Коледжі святого Василія Великого у м. Стемфорді, Коннектикут (США) за спеціалізацією філософія, де здобув диплом бакалавра з філософських наук (ВА). З 2001 року починав викладацьку роботу на катехитичних курсах. У 2001-2004 роках – богословське навчання в семінарії Університету святого Йосифа у Йонкерсі, Нью-Йорк (США), де здобув бакалавра з богословських наук (SТВ) та "Master of Divinity" (MDiv). А 2004 року розпочав навчання в Римі (Італія) у Папському університеті імені святого Томи Аквінського (Анджелікум) на богословському факультеті за спеціалізацією "Моральне богослов'я". 8 червня 2006 року успішно склав загальний іспит та блискавично захистив наукову працю, тим самим здобувши ліценціат (STL) з морального богослов'я з відзнакою "Magna cum Laude". Будучи натхненним творами митрополита Андрея Шептицького і бачачи проблему сьогодення, а саме занепад християнської родини та який скарб залишив митрополит на цю тему, продовжив навчання у вищезгаданому закладі в докторантурі (2006). Його наукове дослідження було за темою: "Християнська родина в богословській думці митрополита Андрея Шептицького". У 2010 році захист відбувся на відмінно зі здобуттям вченого ступеня доктора морального богослов’я з відзнакою "Suma cum Laude".

 За матеріалами: crsr.org.ua див. УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *