65% УЧАСНИКІВ СИНОДУ — ПРОТИ ПРИЧАСТЯ ДЛЯ РОЗЛУЧЕНИХ

abp-mark-coleridgeАвстралійський архиєпископ Марк Коулрідж оцінює, що якби на Синоді єпископів зараз провели голосування про те, чи уділяти Причастя розлученим, які вступили у нові зв’язки, то проти було би відсотків 65 учасників, і десь 35% — «за».

Він зазначив, що це тільки його «інтуїція», і розклад голосів може змінитися до кінця засідань; ну а крім того, Синод тільки представить свої рекомендації, а рішення ухвалюватиме Папа.

Митрополит Брісбена сказав, що він особисто — проти допущення до Причастя тих, хто вступив у нові зв’язки після розлучення, як запропонував минулого року кардинал Вальтер Каспер. Водночас він визнав «скандальними» деякі голоси з тих, що критикують німецького кардинала.

Архієпископ Коулрідж тримається тієї думки, що близько 70% Синодальних Отців висловляиться за «менш осудливу» мову в темі гомосексуалістів і лесбіянок.

67-річний ієрарх розміщує своє спостереження і роздуми у блозі на веб-сторінці Брісбенської архидієцезії. Він там заперечив «теорію змови» про закулісні маніпуляції зібранням єпископів, називаючи ці чутки «недоброзичливими і нехристиянськими».

Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *