Подружжя на Синоді: родина не вірила в наш шлюб

Синод-єпископів1«Наші родини не вірили у цей шлюб, вони були переконані, що ми мусимо розлучились», — розповідають Андрес Ґалідо та Клара Рубіо, подружжя із Мексики, аудитори Синоду у справах сім’ї та перша пара, котра виступила перед Генеральною Асамблеєю Єпископів.

Вони розповіли зібраним про труднощі, котрі довелось подолати саме їм. «Я втратив роботу, ніхто з наших близьких не вірив, що у нас щось вийде, адже все розпочиналось гірше, ніж можна було б передбачати. Наші родичі навіть приїхали одного разу, аби допомогти нам заповнити документи на розлучення», — згадує Андрес. Однак це не завадило їм прожити 46 років у щасливому подружжі, а сьогодні радити єпископам, як діяти Церкві, аби допомогти родинам.

Ось уже 22 роки Андрес та Клара допомагають у підготовці до подружжя, також вони товаришують парам, котрі переживають кризи та проблеми. «Ми відклали на бік усі "але", багато розмовляли та просто дивились один одному в очі; ми радились із нашими друзями, та вирішили допомагати іншим», — згадують вони початок своєї місії.

Клара Рубіо описала дуже поширену проблему, з котрою зустрічаються родини сьогодні: «Чоловік та дружина мусять працювати. Це веде до того, що вони перестають спілкуватися, зростає дистанція, люди насправді нічого не знають один про одного. Якщо батьків немає вдома, про яке виховання може йти мова? Виховання тоді часто доручається людям, котрі не мають про це уявлення. На допомогу приходять високі технології: кожен живе зі своїм ґаджетом у жахливій самотності».

Подружжя говорить, що вони не мають наміру входити у політику, інтриги чи також пояснювати тенденції. Пара хоче донести одну річ: Церква потребує сьогодні душпастирства родин, «котре плине із серця, сповненого любові та свідомого труднощів», з якими стикаються сім’ї сьогодні, аби кожен міг звернутись по допомогу та отримати належну та своєчасну підтримку.

Ще 16 пар із різних куточків світу звернуться до учасників Синоду, аби розповісти про виклики та проблеми, з якими зустрічаються сучасні родини та допомогти у пошуках конкретних пасторальних рішень.


Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *