Анонс! Запрошуємо на молитву за подружжя, сім’ю та родину

8 вересня 2019 р. Б. (неділя) в день свв. мчч. Адріана та Наталії у  Катехитичному центрі поряд з Архікатедральним і Митрополичим собором Воскресіння Христового, за адресою Майдан Шептицького, 22а, буде проведена молитва за подружжя, сім’ю та родину. Початок о 15:00.

Захід відбувається з благословення пароха парафії Воскресіння Христового, Архікатедрального і Митрополичого собору, м. Івано-Франківська митр. прот. Юрія Новіцького, за сприяння Комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. 
 

В програмі:

Акафіст про заступництво за подружжя, сім’ю та родину до свв. мчч. Адріана та Наталії, зачитання "Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з нагоди Року сім’ї в Україні", кава-брейк та неформальне спілкування.  

Чому це потрібно? Важливо, щоб у подружжі чоловік та дружина молилися одне за одного. І часто християни практикують молитви за заступництвом святих. За всю історію християнства маємо багато святих сімей, які будували сім'ю на любові, повазі, вірності та плекали любов до Христа. За перших християн таким подружжям були Адріан та Наталія. Їх вважають покровителями християнського подружжя, тому, молячись про їхнє заступництво, випрошуємо ласки для своєї сім’ї, а зокрема злагоди та вірності (apostol.if.ua). 

Щиро запрошуємо долучитися усім християнським родинам до участі в нашій молитві.

Про життя мученичого святого подружжя Адріана та Наталії дізнаємось ТУТ

За контактною інформацією звертайтесь: 066 419 31 39, 067 344 35 23 – о. Юрій Прилепський

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *