Багатодітній сім’ї, де восьмеро дітей, необхідна допомога!

383988000Діти через пожежу опинилися на вулиці. Волонтери збирають кошти, щоб купити будинок для родини.

Рік тому у родини помер батько, а тепер згорів будинок. Дітям немає де жити. Мати хворіє. На певний час їм виділили стареньку хату, яка була вільна у їхньому селі. Але це тимчасово. Волонтери, які опікуються погорільцями, збирають гроші на будинок, де зможе жити велика родина, йдеться в сюжеті ТСН.

Чому почалась пожежа, досі ніхто не може зрозуміти. Горіло дуже швидко — дерев’яна хата, утеплення із соломи і у цей час тут були всі восьмеро дітей.

Пожежників довго чекали, тому вогонь сусіди гасили власними силами. І дітей врятували.

Багатодітну сім’ю з фатальним прізвищем Погорілови тимчасово прихистили у вільній старій хаті. Що буде завтра ніхто не знає. Багатодітна сім’я лише рік тому поховала батька. Мама досі вбита горем, хворіє. А найменшій дитині всього два роки.

Погоріловими опікуються волонтери. Бо самостійно вирішити проблему ця сім’я зараз просто неспроможна. Дівчата-волонтери розподілятимуть кошти, які, сподіваються, зберуть за допомогою глядачів. Вони кажуть, сім’ю треба реанімувати. Тут необхідна не лише матеріальна допомога, а й психологічна. Звіти про використані кошти будуть викладати у соціальній мережі.

«Ми будемо намагатися не просто давати якісь речі чи кошти, ми будемо контролювати кожний їхній крок, для того, щоб відновити сім’ю. Зараз ми бачимо, що мати розбита горем і не може допомагати діткам, як вона це робила раніше», — каже волонтер Олександра.

Діти дуже сподіваються, що відгукнуться добрі люди. Вони просять про допомогу!

Контактні номери: 093 350 15 50, 050 294 21 08

Реквізити для допомоги: ПриватБанк 51 68 75 53 73 56 50 49

Отримувач: Черній Анна Вікторівна (волонтер) 

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *