Ремонт домівки та стосунків – про це у червневій “Кані”

Літо це не тільки час відпочинку, а й час ремонтів. Тому червневе число “Кани” присвячене саме цій темі. Незалежно від того: вирішили ви побілити стіни лише в одній кімнаті чи задумали повністю оновити домівку, зриваючи підлоги, плитку в ванні, вставляючи нові вікна, – ремонт завжди позначатиметься на ваших сімейних стосунках.

Тож автори “Кани” заохочують читачів не стільки до ремонту стін, як до віднови стосунків у подружжі. Психолог Олена Яремко говорить, що нерідко “трапляється, як в подружжі, яке всі досі вважали ідеальним, у процесі ремонту спільного помешкання раптом “вилазить” ціла купа проблем. Зазвичай це відбувається не через ремонт. Просто саме він стає тією останньою краплею, яка переповнює чашу терпіння – і назовні виходять усі придушені емоції, пережиття та образи”. Авторка розповідає, що може стати причиною для конфлікту під час ремонту і як цей час пережити із знаком “плюс” для подружжя.

“Сварок трохи було…” – ділиться досвідом пережитого ремонту подружжя Григорія та Галі Риби. Разом з тим вони розповідають і демонструють, як можна економно зробити ремонт у домі: головне творчо до всього підійти.

У пригоді читачам стануть і професійні поради архітектора Тараса Бєляєва. Зокрема, пропозиції для дитячої кімнати – як будувати її в перспективі зростання чисельності членів сім'ї, а також як зробити цю кімнату зручною і безпечною для дітей.

Окрім статей, теми номера багатьом можуть бути корисними матеріали про те, як адаптувати дитину до дитсадка, про плюси і мінуси дитячих таборів, а також про сурогатне материнство.

Як завжди у “Кані” є знайомства з цікавими людьми та родинами. Цього разу це бразилійка українського походження Оксана Ядвізак, а також родина Юрія і Лесі Дроздів, які мають восьмеро дітей, двоє зятів і шестеро онуків.

Ще в цьому номері можна скористатися рецептами смачних страв, за допомогою кіно- та книжкових рецензій обрати собі фільм чи книжку, щоб урізноманітнити дозвілля та відпочити. І запланувати подорож до “ідеального” міста Жовкви.

Нагадаємо, що журнал “Кана” можна передплатити. Передплатний індекс: 68747. Вартість передплати на 2014 рік, включно з поштовими витратами: 1 міс. – 14.55 грн, 3 міс. – 43.05 грн, 6 міс. – 84.45 грн, 11 міс. – 154.05 грн.

Деталі придбання журналу – на сайті видавництва “Свічадо”. Про “життя” “Кани” читайте на її сторінці у Фейсбуці.

 

Прес-служба «Свічадо»

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *