Блаженніший Святослав у «ВІДКРИТІЙ ЦЕРКВІ» відповість на запитання про батьків і дітей

v-t09_12Які духовні основи виховання дітей у сім'ї? Як боротися з насильством у сім’ї? Чи варто карати дітей? Як знайти підхід до проблемних підлітків? Та як виховувати не тільки своїх нащадків, а й себе самого?

Про це, як і про багато чого іншого, ми поговоримо із Главою УГКЦ у прямому ефірі. Долучайтеся до розмови! Адже саме від Ваших запитань залежить «градус» нашої дискусії! Запитання до Глави УГКЦ на тему «Батьки та діти» можна залишати в коментарях під анонсом програми на сторінці «Живого ТБ» у мережі Facebook. Також їх можна надіслати на електронну адресу редакції zhyveproject2016@gmail.com.

Прямий ефір можна дивитися на сторінці «Живого ТБ» у мережі Facebook та каналі «ВІДКРИТОЇ ЦЕРКВИ» у YouTube.

10 грудня, о 14.05, можна побачити цю програму на «5 каналі».

Відкривайте мудрість Церкви разом з нами!

«ВІДКРИТА ЦЕРКВА» – це новий інтерактивний проект «Живого телебачення». У межах проекту ми щоразу порушуємо нову й важливу для суспільства тему і з допомогою Блаженнішого Святослава шукаємо відповіді на виклики часу. У програмі можна почути думки експертів, результати найсвіжіших соціологічних досліджень і цікаві факти з життя Глави УГКЦ із перших вуст! «Родзинка» нашої програми – щирий інтерактивний діалог із глядачем, під час якого кожний охочий може поставити запитання Предстоятелеві УГКЦ й одержати жадану відповідь одразу.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *