В Івано-Франківську чергова група наставників готова до праці з дітьми-сиротами

Сьогодні,10 грудня 2016 р.Б., завершився черговий вишкіл-треніг наставників у проекті «Наставництво» Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

16 осіб, які пройшли тренінг, отримали сертифікати про проходження навчання і готові приступати до благородної і потрібної праці з дітьми-сиротами.

Нагадаємо, що згідно статистики, в Україні живуть сотні тисяч дітей-сиріт, дітей з групи ризику та позбавлених батьківського піклування, які в більшості, виховуються у спеціалізованих закладах. І от після виходу з нього, кожна друга дитина здійснює злочин, кожна п’ята стає безхатченком, кожна сьома здійснює спробу самогубства. І лише 1% дітей-сиріт отримує вищу освіту. Причиною цьому є те, що діти-сироти не готові до реального життя за стінами інтернату. Їм не знайомі, здавалось би, елементарні речі, і, ці діти залишаються надзвичайно самотніми. Поряд з ними немає людини, до якої вони могли б звернутися за допомогою… Найкращим кроком у таких випадках є особисте наставництво для дитини-сироти.

Будучи наставником, дорослий може допомогти дитині розвинути свій потенціал та визначити власні життєві цілі, стати дитині вірним товаришем та підтримати у будь-яких ситуаціях.

Щиро вдячні нашим тренерам зі Львова п. Марії Саквук та п. Олені Карачевій за чудово проведений тренінг. Вишкіл «наставників» пройшов на вищому рівні, адже задоволені залишилися усі.

Чекаємо нових людей, які захочуть долучитися до нашої праці з дітками-сиротами у програмі "Наставництво". 

За додатковою інформацією звертайтесь:

066 419 31 39, 067 344 35 23 – о. Юрій Прилепський

097 711 78 05 – о. Ярослав Ілюк.

 

ієрей Ярослав Ілюк

Відповідальний за проекти: 

"Наставництво" та "Одна парафія – одна дитина"

Комісії у справах родини 

Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

  

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *