Добивають дітей після абортів?

4563862564_197cf7112e_zРада Європи дослідила справу вбивання дітей, які народилися живими попри абортування.

У п’ятницю 24 квітня канцелярія президента Парламентської асамблеї Ради Європи переказала до Комісії з юридичних питань і прав людини петицію, яку підписали понад 185 тис. європейців. Вона закликає асамблею до конкретних кроків щодо розслідування і чіткого засудження практики добивання або полишення без опіки дітей, які народилися живими внаслідок пізніх абортів. Петицію подав 16 квітня 2015 р. Європейський центр права і справедливості.

Ініційована Центром петиція — це найбільше таке звернення в історії Ради Європи. Комісія з юридичних питань і прав людини тепер розгляне, чи захист прав дітей, живонароджених у процесі пізнього аборту, входить до компетенції Парламентської асамблеї Ради Європи. З юридичного погляду, щодо цього сумнівів немає; однак дебати над петицією матимуть політичний характер, і остаточне рішення, представлене у формі рапорту або резолюції, залежатиме від розподілу сил в асамблеї.

Петиція стосується справ, які у країнах-членах ЄС давно назріли. Дослідження, публіковані у «British Journal of Obstetrics and Gynaecology», показують, що кожного року щонайменше 10% дітей віком понад 23 тижні від зачаття народжуються живими під час процедури аборту, розрахованої на їх убивство.Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *