Друга група наставників в проекті “Наставництво” готові до активної праці з дітьми-сиротами

Image427 лютого 2016 р. Б. Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ, за сприяння Комісії УГКЦ у справах родини, з благословення настоятеля Архикатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового мит. прот. Юрія Новіцького в Катехитичному центрі, що діє при даному храмі, провела свій вже другий вишкіл-тренінг по підготовці наставників в проекті Комісії "Наставництво", що працюватимуть з дітьми-сиротами нашої Архиєпархії.

Перша частина даного вишкулу-тренінгу пройшла 19-20 лютого 2016 р. Б. Більше інформації ТУТ

Друга частина даного вишкулу-тренінгу пройшла  26-27 лютого 2016 р. Б. Теоретичні навчання та практичні поради фахівців п. Марії Саквук та п. Олени Карачевої з м. Львова супроводжували учасників весь цей курс. Отримавши неоціненні знання потенційні наставники після відповідного анкетування та відбору зможуть познайомитись зі своїми дітьми із сиротинців та стануть для них наставниками-друзями, які не менше року, кожного тижня відвідуватимуть їх, спілкуватимуться з ними, вчитимуть разом уроки, набуватимуть неохідні знання в побуті і т.д.

Щиро дякуємо всім хто приклав зусилля до даного заходу: організаторам – Комісія у справах родини Івано-Франкіської Архиєпархії УГКЦ за спиряння Комісії УГКЦ у справах родини, лекторам – п. Марії Саквук та п. Олені Карачевій – координаторам даного проекту в УГКЦ, потенційним наставникам – всім присутнім хто взяв участь в даному заході.

Нагадаємо, що наші випускники вже активно працють в даному проекті в Угорницьків школі-інтернаті м. Івано-Франківська. 

Проект не закінчується. Набір триває. Потенційні наставники вже телефонують нам, а ми формуємо чергову групу.  

ПРОСИМО ПРО МОЛИТВУ ЗА НАБІР НАСТАВНИКІВ В НАШ ПРОЕКТ ТА ЩАСЛИВЕ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГІВ В ПРОЕКТІ "НАСТАВНИЦТВО" У НАШІЙ АРХИЄПАРХІЇ.  

ЗАПРОШУЄМО СТАТИ НАСТАВНИКАМИ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ-СИРІТ, ЩО ЧЕКАЮТЬ НА ВАС!!!

За додатковою інформацією звертайтесь:

ієрей Юрій Прилепський:

066 419 31 39 або 067 344 35 23; 

диякон Ярослав Ілюк:

097 711 78 05

DSCN4464 DSCN4483 DSCN4480 DSCN4484 DSCN4466 DSCN4468 DSCN4489

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *