Презентація проектів “Наставництво” та “Одна парафія – одна дитина” у Букачівському протопресвітеріаті, Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

Image428 лютого 2016 р. Б. у Букачівському протопресвітеріаті, диякон Ярослав Ілюк  – відповідальний у Івано-Франківській Архиєпархії, презентував проекти Комісії у справах родини "Наставництво" та "Одна парафія – одна дитина".

Спочатку у с. Підмихайлівці, а відтак у смт. Букачівці, після Божественних Літургій, з благословення пароха мит. прот. Мирослава Любінця, диякон Ярослав розповів про суть даних проектів, конкретні напрацювання, досягнення. "У нас насправді багато дітей, що потребують нашої допомоги. Це діти-сироти, діти непоносправні та діти позбавлені батьківського піклування. Вони не просили життя поза сім’єю, але силою факту вони опинились поза нею. Сьогодні вони хочуть відчути себе комусь потрібними, але не щоби про них згадували виключно на свята і це зазвичай Різво, Великодень чи св. Миколая, але вони, як і кожен з нас, хочуть себе відчувати потрібними завжди, а тому Церква в цих проектах хоче показати, що вони не забуті та вони є членами нашої спільноти. Про них пам’ятають та люблять, їх не відкидають, а хочуть допомогти, а тому в проекті "Наставництво" ми виходимо на дітей-сиріт як один наставник та одна дитина, а в проекті "Одна парафія – одна дитина" як парафіяльна спільнота на конкретну дитину і це дитину неповносправну, що потребує ще більш клопіткого догляду, а тому в рік "Милосердя", що проголошений у цілій Католицькій Церкві, закликаю Вас не бути байдужими, а простягнути руку насправді тим хто на нас чекає, а я Вас запевняю, що чекає постійно та кожного дня…" – сказав диякон Ярослав. 

 Опісля всі мали можливість задати питання та отримати брошури-реклами та контакти для зацікавлених стати наставниками в даних проектах попередньо пройшовши відповідні вишкули-тренінги.   

 

диякон Ярослав Ілюк,

відповідальний за проекти "Наставництво" та

"Одна парафія – одна дитина" 

Комісії у справах родини

DSCN4497DSCN4501

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *