Душпастерство розлучених

львів 116 березня 2015 року, під проводом Комісії у справах родини Української Греко-Католицької Церкви, у Брюховичах, в приміщенні семінарії оо.Василіян, розпочалась конференція на тему: "Душпастирство осіб, які, уклавши церковне подружжя, розірвали спільність життя із своїм подругом та проживають у новому цивільному або громадянському зв'язку із третьою особою". 


У перший день засідання із привітальним словом до учасників конференції звернувся Голова комісії у справах родини УГКЦ – ієрей д-р Богдан Тимчишин, а опісля Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий архиєрей Бучацької Єпархії та Голова Синодальної Комісії у справах родини УГКЦ.
Пізніше, після перерви, прот. Роман Тереховський – Нотар Патріаршого Трибуналу, представив учасникам конференції тематичний план парафіяльних зустрічей з особами, які розірвали спільність життя і проживають у новому зв'язку із третьою особою.
Івано-Франківську Архієпархію представляють: ієрей Василь Чорній- голова Комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії та ієрей Роман Федчик – відповідальний за передшлюбну катехизацію у Долинському протопресвітеріаті.

львів 1львів 2

повідомив ієрей Василь Чорній

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *