Науковий семінар – Природнє планування сім’ї

9 березня в Івано-Франківському Богословському Університеті відбувся науковий семінар на тему: «Природнє планування сім’ї  та маніпуляція даром плідності». Семінар проводила  п. Галина Гвоздецька – лікар гінеколог-акушер, викладач Івано-Франківського Медичного Університету. Даний захід проводився для студентів V і VІ курсів ІФБУ.

На початку семінару до студентів звернувся о. Василь Чорній, голова комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у справах родини. У короткій доповіді о. Василь, посилаючись на енцикліку Папи Павла VІ «Donum vitae», пояснив, чому методи розпізнавання плідності є дозволені і рекомендовані для практикування у подружжі. Доповідач наголосив, що ці методи не є одним з видів контрацепції, як дехто вважає, оскільки вони не позбавляють подружній акт прокреативної функції, а залишають його відкритим на життя. Також було зроблено акцент на важливості передподружніх наук, впродовж яких є необхідним пояснювати подружнім парам принципи природніх методів планування сім’ї.

Після цього була представлена доповідь п. Галини. Доповідач розкрила присутнім ефективність природніх методів розпізнавання плідності та вказала причини, чому їх потрібно використовувати у подружжі. Також, щоби студенти краще розуміли дану тематику, п. Галина розкрила принципи функціонування жіночого організму, звертаючи увагу на фактори, які мають вплив при застосуванні даних методів. Крім цього, було роз’яснено особливість видів методів розпізнавання плідності, виявляючи помилки, які найчастіше допускаються подружніми парами при їх використанні.

Після закінчення доповіді студенти мали змогу задавати питання по даній тематиці, на які п. Галина охоче і вичерпно відповідала.

Івано-Франківський Богословський Університет 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *