Хлопчик без мозку. Його історія доводить, що аборт — не вихід Джерело: CREDO

582452_ddfe_theboy_54Шеллі Уолл була на третьому місяці вагітності, коли вони з чоловіком дізналися, що їхній ще не народжений син має тріщину хребта, хромосомні аномалії, гідроцефалію і тільки 2% мозкової тканини. Лікарі рекомендували аборт.

Подружжя не погодилося вбити дитину. Минуло чотири роки, хлопчик живий і гарно розвивається. Ной (Noе) став героєм документального фільму у Великій Британії.

— Нам пропонували аборт п’ять разів, — каже Роб Велл, батько дитини, — та це ніколи не було для нас прийнятним варіантом. Ми хотіли дати можливість жити нашому Ною.

Лікарі були переконані, що дитина помре до або під час пологів. Батьки планували похорон, перш ніж він з’явився на світ. На радість батькам, Ной після народження (6 березеня 2012) закричав.

Дитина була паралізована від шиї і нижче, та для батьків мало значення тільки те, що він живий. Хлопчик переніс операцію на спині, також було зроблено дренаж голови, щоб видалити спинномозкову рідину, яка тиснула на мозок. Ной був відправлений додому, але не раз повертався до лікарні. І щоразу це доводило, як помилялися лікарі, коли пропонували аборт.

Для пересування Ной використовує інвалідне крісло і спеціальний ортопедичний апарат. А окрім цього, дитина співає, розмовляє, а її мозок розвивається. Лікарі щоразу в шоці, коли бачать, що хлопчик може зробити.

Попереду ще багато процедур, але батьки тішаться кожним днем, проведеним з ним. Вони поділяють свою радість з іншими батьками. Фотографії мозку сина використовуються для досліджень в галузі тріщин хребта. Вони можуть зробити свій внесок у лікування Ноя та інших дітей.

Лікарі підтверджують, що мозок хлопчика повністю працездатний, — що є великим сюрпризом після попередніх прогнозів.

Ной — ще одна дитина, яка доводить, що аборт не є вирішенням проблеми, і кожне життя — дорогоцінне.


Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *