Єпископ-помічник Івано-Франківський Кир Йосафат (Мощич) МЗСАА рукоположив в сан пресвітера працівника Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії диякона Ярослава Ілюка

dsc_55686 листопада, у с. Крилос з рук Преосвященного Владики Йосафата Мощича, Єпископа-помічника Івано-Франківського, отримав пресвітерські свячення диякон Ярослав Ілюк.

День поставлення у чин пресвітера є особливим у житті кожного священнослужителя, адже цього дня він отримує благодать Святого Духа надану на служіння Богові та людям. Цей день стає ще радіснішим, коли він відбувається у святому місці, одним з яких є Древній Галич. Саме перед  Крилоським чудотворним образом Пресвятої Богородиці і відбулися пресвітерські свячення диякона Ярослава у колі великої священичої та парафіяльної спільнот.

Божественну Літургію Владика Йосафат здійснював у співслужінні прот. І. Броновського – протопресвітера Галицького, прот. О. Будзяка – ректора Духовної семінарії, прот. Я. Рохмана, прот Н.Василика та інших отців Галицького протопресвітеріату.

Найщиріші вітання  ієрею Ярославу Ілюку висловлюють всі працівники Комісії у справах родини Івано-Франкіської Архиєпархії УГКЦ.

На многая літа всечесний отче!!! 

5 4_3 8_0 9

Івано-Франківська Архиєпархія УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *