КАРДИНАЛ ТАГЛЕ СТАНЕ ОСНОВНИМ ДОПОВІДАЧЕМ НА ВСЕСВІТНІЙ ЗУСТРІЧІ СІМЕЙ

00-tagleАрхиєпископ Маніли, кардинал Луїс Антоніо Гокім Тагле, є одним із щонайменше 130 ораторів, які мають виступити на Всесвітній зустрічі сімей у Філадельфії. Вона відбудеться у днях 22-25 вересня, що збігається з візитом Папи Франциска до Сполучених Штатів.

Філіппінський кардинал 24 вересня виголосить промову на тему «Сім’я: домівка для зраненого серця». Як член Папської Ради у справах сім’ї, Тагле планує обговорити збереження миру у родині за різних умов. Дискутуватимуть про те, як упоратися з самотністю, бідністю, хворобами, інвалідністю та безробіттям. Аби здолати усе це, члени сім’ї повинні допомагати одне одному любов’ю та підтримкою.

Визначні промовці

Згідно з прес‑релізом, кардинал долучиться до деяких із найбільш шанованих імен у сучасній теології, науці та євангелізації. Кардинали, священики диякони; а також світські чоловіки та жінки, як самотні, так і одружені, з різних країн світу виступатимуть перед учасниками зустрічі. Серед найвідоміших — єпископ Роберт Баррон, богослов і засновник католицької спільноти «Слово у вогні»; професор Скотт Хан, апологет і письменник, навернений із протестантизму; архиєпископ Бостонський Шон О’Меллі; Рік Уоррен, письменник і пастор протестантської спільноти «Saddleback» у Каліфорнії. А також спікери з Канади, Франції, Нідерландів, Італії, Китаю та Ізраїлю. На міжнародному зібранні будуть також представлені доповідачі з країн третього світу, таких як Гвінея, Гана, Колумбія, Аргентина, Панама, Мексика та Еквадор. Враховуючи те, що переважну більшість становлять католики, на Всесвітню зустріч сімей запрошено представників баптистської, англіканської, пресвітеріанської, лютеранської Церков, мормонів, євреїв та мусульман.

«Сім’я абсолютно жива»

Організатори кажуть, що справжнім викликом став не пошук експертів, готових промовляти до учасників на Всесвітній зустрічі сімей, а розміщення, згідно з форматом з’їзду, усіх охочих виголосити промову. Мері Бет Йонт, яка відповідає за програму та її насиченість, повідомила, що гаслом Всесвітньої зустрічі сімей 2015 стане: «Любов — наша місія: сім’я абсолютно жива».

Широковідомий оратор, кардинал Тагле має популярне щотижневе телешоу і понад півмільйона читачів у соціальних мережах. Нещодавно його обрали президентом Caritas Internatonalis, а також він є членом Папської Ради у справах мігрантів та подорожніх, Папської Ради Cor Unum («Єдиним серцем»), Конгрегації у справах Інститутів Богопосвяченого життя і Товариств Апостольського життя, Конгрегації католицького виховання, Папської Ради у справах мирян, та незмінним членом Синоду єпископів.

Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *