Робоча зустріч Комісії УГКЦ у справах родини в м. Івано-Франківську

DSCN418925 серпня 2015 р. Б. у м. Івано-Франківську відбулась робоча зустріч голови Комісії УГКЦ у справах родини ієрея  д-ра Богдана Тимчишина з працівниками комісії у Івано-Франківській Архиєпархії.

З головою Комісії на засідання прибули п. Марія Саквук та п. Олена Карачева координатори проекту "Наставництво" в Українській Греко-Католицькій Церкві.

На початку засідання о. Богдан ознайомився зі станом справ комісії: напрацюваннями, планом роботи до кінця року, а також заслухав звіт за пророблену працю. Особливу увагу всі зосередили на проекті "Наставництва", над яким нещодавно почала працювати Комісія у м. Івано-Франківську. 

Згодом відповідальний за проект "Наставництва" у Івано-Франківській Архиєпархії диякон Ярослав Ілюк, п. Марія Саквук та п. Олена Карачева мали зустріч з директором школи-інтернату в с. Угорниким, м. Івано-Франківськ п. Наталією Гаврилюк, яка згодилася на співпрацю між Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ та даним навчальним закладом по реалізації даного проекту. 

Опісля відбувся запис програми "Наші гості" з п. Марією Солодчук на Радіо Дзвони де о. Богдан, п. Марія та п. Олена всіх радіослухачів докладніше ознайомили з даним проектом та заохотили до активної участі в ньому. 

Закінчилась зустріч відвіданням Архикатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового та його крипти.

DSCN4179DSCN4180DSCN4185DSCN4177DSCN4194DSCN4192

п. Галина Гвоздецька,

лікар акушер-гінеколог 

Комісії у справах родини

Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

 

 

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *