Католик, який завдав найсерйознішого удару по абортивній індустрії

Девід Дейлейден — католицький pro-life активіст. Саме він став організатором і «мозком» операції, в якій волонтери, видаючи себе за представників біотехнологічної компанії, зустрічалися з високопосадовцями проабортної організації «Planned Parenthood» і розмовляли про продаж органів абортованих дітей.

Розмова записувалася прихованою відеокамерою. Все це розсекретило нелегальний бізнес, у якому «Planned Parenthood» заробляє грубі гроші. Віддавати тіла абортованих дітей — це у США легально; але продаж тіл жертв аборту — вже нелегальна активність. І саме це звинувачення може виявитися для проабортної організації смертельним.

Наслідком здійснення ідей Девіда Дейлейдена стала публікація двох відео, в яких високопосадовці «РР» торгують частинами тіл абортованих малюків. Ці відео уже завдали серйозних втрат організації, яка щедро фінансується американським держбюджетом та користується безвідмовною підтримкою ліберальних політиків США, включно з президентом Бараком Обамою.

Тяжко передбачити наслідки публікації ще десятка відео, які вже підготувала «Center for Medical Progress». Дехто говорить про припинення діяльності «PP», яка по США має велетенську мережу клінік, заснованих з однією метою: робити аборти.

«Це — жахливий парадокс. Ми не можемо мати законів, які визнають ненароджених дітей людськими істотами, але сама їхня людськість є тим, що робить їх цінними для медичних дослідів. Біотехнологічні компанії, як справжні канібали, виходять на полювання за головами й серцями абортованих дітей. Але наскільки ціннішими би були ці серця і голови, якби їм була надана можливість народитися і вирости, стати частиною нашого суспільства»,  — сказав Девід Дейлейден у розмові з «National Catholic Register». Розмову провадила журналістка Петті Армстронґ.

Читачам «NCR» Петті Армстронґ пропонує портрет католицького активіста, який відважився протиставитися впливовій абортивній компанії. Як пише пані Армсторнґ, Девід Дейлейден ще в юності (він і зараз ще молодий, йому 26 років) розпочав свою боротьбу за порятунок життя ненароджених дітей. Під час свого навчання у Каліфорнії Девід був присутній на одній із конференцій стосовно досліджень стовбурових клітин. Його страшенно вразило, коли він довідався, що клітини абортованих дітей широко використовуються у різних галузях досліджень та економіки. Шок був такий великий, що Дейлейден дав собі обітницю присвятити життя боротьбі з цим насправді кривавим бізнесом.

Кількома роками пізніше Девід Дейлейден розпочав проект, який тривав усього кілька місяців. Вдаючи з себе клієнта, зацікавленого у покупці тіл абортованих дітей, він зустрічався у клініках та ресторанах з людьми із «Planned Parenthood». Пізніше виник проект, до якого долучилися інші люди.

Перше опубліковане відео, від 14 липня цього року з Деборою Нукатола, викликало у США невеликий політичний землетрус. Усього за два дні цей ролик на ютубі переглянуло більше як 2 млн. користувачів інтернету. В кількох штатах розпочато розслідування проти «Planned Parenthood». А президент організації Сесіл Річардс мусила опублікувати відео й навіть вибачитися, що Дебора Нукатола розмовляла про продаж тіл абортованих дітей у непристойний спосіб, говорячи про такі речі між двома ковтками вина, так, наче йшлося про продаж автомобілів. Пані Річардс у цьому відео ствердила, що «це брехня, ніби “Planned Parenthood” заробляє на продажу фетальних тканин».

Після цього було опубліковано друге відео — на якому видно, як ще одна представниця з керівництва «Planned Parenthood» торгується, набиваючи більшу ціну, за тіла абортованих дітей.

У розмові за «National Catholic Register» Девід Дейлейден ствердив, що і сам уже збився з ліку, тому не може точно сказати, зі скількома працівниками «PP» розмовляли активісти. Девід Дейлейден також каже, що молиться за тих людей із «PP»,і з ким йому випало зустрічатися, особливо за пані Нукалоту. І, власне кажучи, саме християнська любов мотивує його викривати перед усіма зло та гріх, які приховуються за діяльністю «Planned Parenthood» і всієї індустрії смерті.

«Ця організація мусить відповісти за злочини проти людства. Все, що ми робимо, має за мету показати суспільству, що діється у нас під носом і за наші ж гроші» — сказав Девід Дейлейден.

«National Catholic Register» також наводить заяву архиєпископа Філадельфії, владики Чальза Чепута, який сказав, що «ці відео не мали б нікого шокувати».

«Ці відео ясно показують що таке “Planned Parenthood” і чим вона займається. Це було частиною їхньої діяльності від початку. Адже логіка непошанування людського життя рухається саме в цьому напрямку. І це не закінчиться, допоки вони мають грошові надходження та підтримку ЗМІ», — сказав архиєпископ Чепут.Джерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *