Найбільша проабортна організація світу торгує частинами дитячих тіл

Інтернетом розійшлося відео, де видно, як високопоставлені керівники «Planned Parenthood», головної організації, яка пропагує і робить аборти, цинічно розповідають про нелегальну торгівлю органами убитих дітей.

На відео, знятому в невимушеній атмосфері ресторану, за бокалом вина, Дебора Нукатола, директор з медичних послуг «Planned Parenthood Federation of America» — американської частини «International Planned Parenthood Federation», розповідає, що аборти спеціально проводяться таким чином, аби забирати обрани ненароджених дітей і потім мати змогу їх продати.

«Багато хто зараз шукає серця, щоб вони були цілі, вчора уперше просили легені, також просять про печінку», каже пані директор, спокійно набираючи виделкою салат.

Далі вона розповідає, скільки грошей «Planned Parenthood» хоче за дитячі органи і як саме проводяться аборти, в яких органи зберігаються неушкодженими.

Роками «Planned Parenthood», чия назва перекладається як «плановане батьківство», мовчала щодо цієї сторони свого бізнесу, заявляючи, що вона — некомерційна організація.

На іншому відео записано, як Мері Ґаттер, президент одного з відділень «Planned Parenthood Federation of America», торгується з протиабортними активістами, які видають себе за представників компанії, що хоче купити частини тіл убитих дітей.

«На яку ціну ви розраховуєте за непошкоджені органи? На яку компенсацію?» — запитує активіст у Ґаттер.

«Чому би вам не сказати, скільки ви звикли платити? На переговорах хто перший називає ціну, той втрачає гроші», — відповідає Ґаттер.

Торгівля людськими органами у США заборонена. Представники Республіканської партії у Сенаті США уже закликали провести розслідування стосовно діяльності «Planned Parenthood» і позбавити її державного фінансування.

Скандал вибухнув 16 липня, коли було викладено у всесвітню мережу зняті активістами відеоролики. Уже наступного дня, 17 липня, прес-секретар Білого дому Джош Ернст висловив переконання, що «Planned Parenthood» не порушує етики у своїй діяльності.

Попри те, що американське суспільство шоковане як жахливими фактами у діяльності «Planned Parenthood», так і відповіддю президентського прес-секретаря, на черговій прес-конференції 20 липня Джош Ернст підтвердив позицію Білого дому й те, що Білий дім не планує призупинити державного фінансування «Planned Parenthood».

Відеозаписи прихованою камерою були зроблені в рамках журналістського розслідування, заявленого на порталі lifenews.com. Підставні «покупці» прицінювалися до «біологічного матеріалу». Поштучно він коштує від 30 до 100 доларів. Враховуючи розмах абортивного бізнесу — сотні жінок щодня, — можна мати чималий зиск.

Через цей скандал із фінансування «Planned Parenthood» вийшли різні всесвітні корпорації, серед них — Кока-Кола. Це може суттєво обмежити діяльність організації на планеті.

В Україні «Planned Parenthood» має своє відділення — Українську асоціацію планування сім’ї, яка під виглядом «секс-просвітництва» пропагує розбещений стиль життя і надає «гарантії позбавлення наслідків» щодо безвідповідальних статевих стосунків.

 

Див. відео ТУТДжерело: CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *