Конференція з питань родини для семінаристів ІФДС

25 квітня у семінарійному храмі ім. свщмч. Йосафата, за сприяння комісії УГКЦ у справах родини відбулася конференція-представлення праці комісії.

 

Даний захід провів о. д-р Богдан Тимчишин – голова комісії УГКЦ у справах родини, якого на початку представив о Юрій Прилепський – голова комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії.

Отець Богдан найперше розповів про завдання комісії, співпрацю з громадськими організаціями, шкільними закладами тощо. Згодом доповідач більш детально представив сучасну діяльність комісії, а саме про поетапне приготування до подружжя та підтримання відносин у подальшому житті.

Першою представленою програмою була «Щиро про важливе», яка призначена для старшокласників і їхнього правильного розуміння любові та відносин між чоловіком і жінкою.

Наступною програмою є «Справжня любов чекає». Вона була створена для студентів та молодих людей, що прагнуть жити у чистоті. Ще одна програма «Щасливі стосунки та їхнє продовження у шлюбі» складається із 25 зустрічей, вона спрямована на розуміння і удосконалення потреб молоді у щасливих та довготривалих відносинах.

«Передподружні приготування для наречених» – програма спрямована на пояснення важливості сім’ї, а також відповідальності,  яку беруть на себе люди, котрі бажають прийняти  св. Тайну Подружжя.

На завершення о. Богдан презентував: "Тематичний план парафіяльних зустрічей з особами, які уклавши церковне подружжя, розірвали спільність життя із своїм подругом та проживають у новому цивільному або громадському зв’язку з третьою особою".

 


фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *