«Захист сім’ї є питанням національної безпеки», — Блаженніший Святослав

Сьогодні християни України об’єднуються навколо захисту сімейних цінностей та інституту сім’ї. Для українців стало очевидно, що інституція сім’ї, на жаль, потребує захисту не тільки з точки зору християнського віровчення, Церкви та суспільства, а й збоку держави, оскільки це є питанням національної духовної безпеки.

Про важливість сімейних цінностей та про виклики для інституту сім’ї в Україні говорив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в інтерв’ю для «5 каналу», яке вийде в ефір на Великдень.

«Зараз ми можемо побачити абсолютний консенсус не тільки усіх християн України, але й юдеїв та мусульман, а також людей, які, можливо, вважають себе невіруючими, однак глибоко переконані, що сім’я — первинна “клітина” нашого суспільства. Тож захист сім’ї, можна сказати, є питанням національної безпеки, бо сім’я — це Богом установлена інституція. Тому для того, щоби народ і держава були сильними, то потрібно все зробити, щоб була сильна сім’я як плідний нерозривний союз любові між чоловіком та жінкою!» — підкреслив духовний лідер греко-католиків.

На його думку, сім’я — це не є лише якийсь договір між людьми, або ж договір використовувати свою статевість у той чи інший спосіб. Небесний Отець встановив інститут сім’ї, сотворивши людину як чоловіка та жінку, даючи їм певний заповіт — бути плідними і наповняти землю, підпорядковувати її собі.

«Нам сумно, коли ті чи інші державні мужі, в ім’я абстрактних понять, дискримінують сім’ю. Це є дуже небезпечно! Адже “ерозія” сім’ї означає підривання самих підвалин національного, культурного та державного буття. Тоді очевидно, що якщо сім’я в Україні буде загроженою, то загроженими будуть чутися усі громадяни нашої країни. Саме тому сім’я, інституція сім’ї є питанням національної безпеки», — зазначив Глава Церкви.

 

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *