Мітинг на захист сімейних цінностей пройшов у Таллінні

011313713748_large340Численний мітинг на захист сімейних цінностей та проти ухвалення закону про співжиття, в тому числі і одностатевих пар, пройшов в Таллінні в неділю біля будівлі парламенту.

Законопроект про співжиття, який дає можливість юридично реєструвати, в тому числі, і одностатеві шлюби, пройшов перше читання в парламенті. Друге і третє читання назначені на 7 і 9 жовтня. Естонський уряд вже схвалив законопроект.

Акція протесту, що продовжувалася більше двох годин, була організована фондом "На захист сім'ї та традицій". За словами голови фонду Варро Вооглайда, мітинг повинен показати депутатам парламенту, що народ виступає проти ухвалення закону про співжиття і спроб змінити суть таких понять, як шлюб і сім'я.

Ті, що прийшли на мітинг, люди різного віку, тримали в руках плакати: "Прийняття закону про співжиття – це смерть демократії", "Парламент, слухай народ", "Шлюб – це союз чоловіка і жінки", "У кожної дитини повинні бути мама і тато", "Боже, допоможи Естонії" та інші. Ті, що виступали на мітингу, засудили дії естонської влади, яка не бажає прислухатися до думки більшості жителів країни.

У п'ятницю естонська організація з проведення опитувань TNS Emor оприлюднила дані опитування про ставлення жителів країни до офіційного визнання державою одностатевих сімей. В опитуванні, проведеному на замовлення фонду "На захист сім'ї та традицій" в період з 16 по 29 вересня, прийняла участь тисяча осіб віком від 15 до 75 років. За даними соціологів, 67% жителів Естонії не підтримують визнання державою одностатевих "сімей". Католицький інформаційний оглядач

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *