Модельєри «Dolce & Gabbana» проти усиновлення дітей одностатевими парами

dolchegabana1374690646_571Люди, які виховувались в одностатевих сім’ях, подякували італійським модельєрам Dolce & Gabbana за їх позицію проти усиновлення дітей одностатевими парами. Модельєри, які є гомосексуалістами, виступили проти усиновлення дітей та застосування штучних репродуктивних технологій одностатевими парами. Їх заява викликала неабиякий резонанс. Середовище ЛГБТ висловилося за бойкотування продукції Dolce&Gabbana. 

На ім’я модельєрів з США прийшли листи підтримки від п’ятьох осіб, які виховувались у одностатевих сім’ях, а тепер виховують своїх дітей у нормальних сім’ях. Вони висловили підтримку і вдячність за їх позицію. Вони закликали стійко відстоювати свою позицію, не зважаючи на атаку з боку середовища ЛГБТ. «Підтримайте ідею, що кожна дитина повинна виховуватись в оточенні свого батька і матері. Це право людини» — написали модельєрам колишні вихованці одностатевих пар. 

Більшість осіб з гомосексуальною орієнтацією не утотожнює себе з гей-лобі, а навпаки є його жертвами, заявив Жан-П’єр Делом Міяр, представник об’єднання «Гомовокс», яке діє у Франції, і надає можливість гомосексуалістам висловлювати свої погляди, які проти одностатевих шлюбів та усиновлення дітей цими парами. Делом Міяр висловився на підтримку позиції модельєрів і засудив бойкот і компанію ненависті до них з боку представників гей-лоббі. 

Делом Міяр стверджує, що Dolce&Gabbana стала жертвою гей-лоббі, бо якщо людина виходить за рамки мислення ЛГБТ спільноти, то її ізолюють і бойкотують. Модельєрів, в першу чергу, розкритикували за їх осуд сурогатного материнства, за яким стоять серйозні економічні інтереси. На думку Делома Міяра, сурогатне материнство — це експлуатація бідних і слабих. 

ЛГБТ спільнота втілює «диктатуру єдиної думки», яка позиціонується як вияв терпимості і рівності, а насправді не залишає простору для інших поглядів, про що свідчить нещодавній випадок з модельєрами Dolce&Gabbana. 

«Я розрізняю між «геєм» і «гомосексуалістом» — каже Делом Міяр. Гей-лоббі, на його думку, поширює «гомофобію», «не дозволяючи гомосексуалістам думати власною головою». Гей-лоббі, з його слів, намагається «знищити інститут шлюбу і сім’ї, та не слід плутати терміни «гомосексуальний» і «гей», бо «геї — це войовничі активісти». 

Саме гей-лоббі заставляє суспільство вважати, що гомосексуалісти вимагають для себе права на дітей. «Але діти — це не право. У Франції нас обдурили, заставивши думати, що закон Тобіра про шлюб для усіх — це була вимога гомосексуалістів. Але це не так. Цього вимагало сильне європейське гей-лоббі» — сказав Делом Міяр.

 Делом Міяр також виступає проти громадянських шлюбів, бо маємо справу з благополуччям дітей. «Наша статева сфера стосується лише нас самих, вона не може позбавити дитину мати матір та батька. Гомосексуалісти нічого не вимагають, схожі ідеї не йдуть від них. Ці ідеї належать малочисельному гей-лоббі, яке володіє сильним впливом і має значні економічні ресурси та контроль над ЗМІ» — сказав Делом Міяр.

Інститут родини і подружнього життя

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *