У Богородичині на теренах Коломийсько-Чернівецької єпархії пройшли реколекції перед чудотворною іконою Крилоської Богородиці

 DSC02954З благословення єпископа Коломийсько-Чернівецької Єпархії Кир Василія (Івасюка) з 19 по 22 березня в с. Богородичин, Коломийського району, Івано-Франківської області відбувались Великопосні реколекції, які проводив ієрей Василь Чорній, Голова Комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ на запрошення пароха ієрея Віталія Попадюка.

       Під-час духовної віднови на парафії відправлялись різні богослужіння, кожен міг приступити до Святої Тайни Покаяння та до чудотворного образу Матері Божої Крилоської, яка в тому часі знаходилась у парафіяльному храмі Перенесення мощей св. Миколая Чудотворця. З поміж усіх наук також реколектант мав змогу звернутись до парафіяльної молодіжної спільноти імені св. Нестора, говорячи про Святу Тайну Подружжя та християнську родину у творах Митрополита Андрея Шептицького.

       У суботу 21 березня селом пройшла велелюдна Хресна Дорога із розважаннями про родину. Реколекції закінчились 22 березня урочистою Божественною Літургією, після якої усі вірні приступили до мирування та отримали благословення.

ієрей Василь Чорній

DSC02954DSC02885

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *