Молдова: перша католицька сімейна консультація

У столиці Молдови Кишиневі відкрито першу в країні католицьку сімейну консультаціюantifoame-101213-1511.

«Католицька Церква у Молдові відзначає термінову необхідність відродження сімейних цінностей у країні, де є величезна кількість сімей, що розпалися, і де саме людське життя потребує особливого захисту», — відзначив на церемонії відкриття Центру єпископ Кишинівський Антон Коша (на фото). Ієрарх підкреслив, що відкриття консультації відбувається саме цього року, на який Папа Франциск призначив проведення Синоду єпископів на тему сім’ї. Форум відбудеться у Ватикані 5-19 жовтня 2014 р. Звертаючись до вчення Понтифіка, єпископ Антон зазначив, що завдяки цій новій структурі Церква зможе «торкнутися цілого стражденного молдавського народу і служити йому».

Першу католицьку сімейну консультацію в Молдові відкрито завдяки ініціативі благодійного фонду «Regina Pacis». Установа покликана служити сім’ям, захищати життя, підтримувати інвалідів та бути поруч із тими, хто живе в умовах соціальної незабезпеченості.

Сімейна статистика у Молдові тривожна: близько 150 тис. дітей перебувають далеко від своїх батьків через те, що ті працюють в еміграції, третина всіх подружжів розпадаються, аборт вважаться нормою контрацепції. CREDO

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *