Неабортивна медицина та сучасні герої

 

melissacarleton2-e140162897772339-річну Мелісу Карлтон з США можна назвати жінкою героїнею. Її мрія стати матір’ю, нарешті, збулася, незважаючи на те, що вона ще не знає, що народила довгоочікувану дитину.

Мелісса Карлтон дуже хвилювалася, що в перший раз стане матір’ю, і готувалася до цього. Але, на жаль, всього за 10 тижнів до пологів Мелісса несподівано впала в кому і не змогла прокинутися. Тепер, коли її син народжений, чоловік Мелісси Брайан Ланде сподівається, що його дружина прокинеться і, нарешті, зможе побачити сина.

Хлопчик народився через кесарів розтин, після того, як Мелісса 10 тижнів провела в комі.

«Меліса хотіла народити дитину протягом багатьох років, — сказав батько Мелісси Джон Фаррелл, після того, як його внук народився. — Мені важко розповісти, наскільки ми щасливі. Це невимовно».

melissacarleton3-e1401294551864-300x200Проблеми зі здоров’ям почалися у Карлтон на початку цього року. Вона почала відчувати сильні головні болі під час вагітності. Лікарі виявили масивну, доброякісну пухлину в її мозку під час другого триместру.

Карлтон та її родина хотіли відкласти операцію мозку на час, коли у неї народиться син, але після сильного нападу в березні вона була доставлена в клініку. Лікарі успішно видалили пухлину, але жінка впала в кому. Вона не приходила до тями з 11 березня.

Чоловік Карлтон, Брайан Ланде, майже не відходив від неї.

«Я знаю, що буду любити цього малюка, але я також знаю, що багато чого буде для мене новим і важким, тому що це перша дитина», — сказав Ланде перед пологами.

Незважаючи на те, що Карлтон перебуває в комі, вона в змозі відкрити очі і потиснути руки членів сім’ї. Вона відкривала очі перед операцією народження сина. Вся сім’я чекає її повернення. pro-life

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *