Папа Римський через Twitter підтримав Марш на захист життя в США, який зібрав 500 тис. осіб

tviterAFP2088959_Articolo«Кожне життя — дар», — цими словами в соцмережі Twitter Папа Франциск запросив 22 січня підтримати щорічний Марш на захист життя у Вашингтоні. Близько 500 тис. людей пройшли вулицями американської столиці з нагоди річниці спірного рішення, яким Верховний суд США в 1973 році узаконив аборт на федеральному рівні.

 У перші роки Марш особливо зосереджувався на протесті проти переривання вагітності. Сьогодні ж його значення розширилося — він став маніфестом на підтримку людського життя в будь-якому його прояві. Безліч єпископів, священиків, семінаристів і послушників зібралися, щоб свідчити про перевагу Церкви в захисті фундаментального, найпершого права людини.

 «Церква не може і не хоче залишатися осторонь від боротьби за кращий світ. У нашій країні люди борються з расизмом. Боротьба за права людини та солідарність об’єднали людей, які вірять у можливість «виправити світ» і один з головних етапів у досягненні мети — боротися за право життя. Як сказав архієпископ Гомез, в християнському розумінні кожне людське життя цінне. Ми прославляємо такий погляд, який закликає нас діяти, любити життя і захищати її на будь-якому етапі і при будь-яких умовах», — сказав архієпископ Бостона, кардинал Шон Патрік О’Меллі.

Інститут родини і подружнього життя

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *