Представники понад 100 асоціацій зустрінуться, щоб обговорити проблеми Сім’ї напередодні Синоду єпископів

mojasim'jasinod-ea30fd4aСімейні пари готуються до другої фази Синоду на тему Сім’ї. Вони представляють більше ніж 100 організацій, які мають справу з різними аспектами сім’ї, в тому числі і з проблемами, з якими стикаються сім’ї. 

Італійський архієпископ Вінченцо Палья, голова Папської Ради у справах Сім’ї відкрив засідання Синоду такими словами: «Існує цілий ряд проблем, тому Церква повинна знайти спосіб торкнутися серця кожного». 

 Не всі можуть взяти участь у Синоді, але це дуже важливо, виявити проблеми, з якими стикаються сім’ї в різних куточках Землі. Ось, наприклад, що Стелла і Віктор Домінгез, сімейна пара з Парагваю, розповіла про свій проект «Надія»: «Проект «Надія» – це не просто проект. Це програма, яка призначена для того, щоб подарувати надію всім сім’ям, особливо людям, які розлучилися, а потім одружилися або вийшли заміж заново. Ці люди повинні відчувати, що Церква чекає їх, що вона від них не відвернулася. „Надія“ — це місце, де вони можуть відчути, що вони вдома. У нас є представництва по всій країні і, володіючи підтримкою Конференції Єпископів, ми намагаємося відкривати нові представництва у всіх єпархіях». 

Під час триденної зустрічі обговорюватимуться проблеми, з якими стикається сім’я, від проблем одиноких батьків та до розлучення і дітей нетрадиційної сексуальної орієнтації

Інститут родини і подружнього життя

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *