ПАПСЬКИЙ ЛЕГАТ: НАВІТЬ В ЦЕРКВІ НЕ ВСІ РОЗУМІЮТЬ, ЯКА СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА ЗАГРОЖУЄ СІМ’Ї

kardinal-boПапський легат на 51 міжнародному Євхаристійному конгресі, який нещодавно відбувся на Філіппінах, Архиєпископ Янґону кардинал Чарльз Маунґ Бо в своїй проповіді на цьому Конгресі 31 січня цього року звернув увагу вірних на смертельну небезпеку, яка загрожує сім’ї. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Більша від атомної бомби і від тероризму смертельна небезпека зараз нависла над людством, бо деякі держави вибрали шлях до законодавчого знищення сім’ї» – завив кардинал Бо. Сім’я є місце першої спільності, фундаментальна одиниця Церкви, яка щодень ламає Хліб. І саме тому сім’я має бути всіма силами збережена і захищена – вважає Архиєпископ Янґону.

«Папа Франциск у цих три роки постійно наголошував, що зараз існують три великі проблеми, які стосуються цілого світу: загрожена сім’я, багатогранна неправда та економічна несправедливість. Але найбільшою з цих трьох небезпек є саме небезпека, яка загрожує сім’ї.» – наголосив папський легат.

Кардинал Бо у своїй проповіді також наголосив, що, на превеликий, жаль не всі в Церкві розумію, яка страшна небезпека нависла над сім’єю і наскільки ця небезпека є великою для цілого людства. Він також наголосив, що Євхаристія, яка є осердям життя Церкви має стати осердям життя християнської сім’ї, щоб дати їй нову надію, яка зараз є настільки потрібною. 

Джерело: Католицький інформаційний оглядач

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *