КОМІСІЯ У СПРАВАХ РОДИНИ ЗУСТРІЛАСЬ З СВЯЩЕНИКАМИ БУРШТИНСЬКОГО ДЕКАНАТУ

 thumb-bKIfOL6VYnc-9ee5436524e1492491ce3c7f9416087a 3 лютого 2016 р. Б. у парафіяльному храмі м. Бурштин відбулась робоча зустріч Комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії та священнослужителів Бурштинського протопресвітеріату. Дев’ять священиків, на чолі з отцем-деканом Дмитром Шмігельом радо вітали гостей з Івано-Франківська: Заступника голови Комісії о. Юрія Прилепського, працівника Комісії диякона Ярослава Ілюка та подружжя Олега та Світлани Карпових.

В ході зустрічі представники Комісії презентували свої проекти, а саме «Наставництво» та «Одна парафія – одна дитина». Цікаво, що священнослужителі Бурштинського деканату уже не перший рік стараються практикувати на своїх парафіях подібного роду проекти і навіть уже заснували тут локальну спільноту «Твори добро», мета якої допомагати малозабезпеченим сім’ям та дітям з обмеженими можливостями.

В свою чергу, п. Олег та п. Світлана Карпові представили програму та діяльність Міжнародного реколекційного руху «Подружні зустрічі». Даний рух вже добре розвинувся в обласному центрі і старається поширюватись в райони, приносячи чималу користь його учасникам.

Загалом зустріч, за словами о. Юрія Прилепського, була конструктивною та багатообіцяючою, адже питання нормалізації та захисту сімейних цінностей та роль в цьому суспільстві дітей, а особливо дітей з особливими потребами, повинна завжди бути пріоритетною.

thumb-DSCN2365-14c79a2c656a0fcc7f97d19f5dfc469dthumb-8E_jvjBgjRQ-1cfc274f43be93f8d99f5278b2a7efff

Прес-служба Архиєпархії

Опубліковано у Комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *